Služba CarData umožňuje kontrolu vozidiel na základe dotazu prostredníctvom VIN kódu

V rámci rozšírenia informačných zdrojov a služieb pre našich klientov sme zahájili od 18.8.2006 bezplatné poskytovanie služby s názvom CarData (www.cardata.cz). Táto služba je ponúkaná recipročne ako automatizovaná kontrola rizikových informácií o dopravnej technike z dôveryhodných zdrojov. Služba CarData zahŕňa kontrolu vozidiel na základe požiadavky prostredníctvom kódu VIN.

Aktuálne integrujeme aplikácie a zdroje, ktoré sú ponúkané poskytovateľom zdarma a teda ani naša služba nie je spoplatnená. V súčasnosti využíva naša služba CarData napojenie na databázu 20 leasingových spoločností v ČR (ČSOB Leasing, a.s., UniCredit Leasing CZ, a.s., ŠkoFIN, s.r.o. ...), vrátane overení, či nie je dané vozidlo odcudzené (databáza polície ČR) a 23 leasingových spoločností na Slovensku (združených do Asociácie leasingových spoločností SR). Počet pripojených databáz sa neustále zvyšuje a to aj o spoločnosti, ktoré tieto dáta nezverejňujú na svojich www stránkach (Home Credit a.s., AGRO LEASING J. Hradec s.r.o., ...). V štádiu rokovania o využívaní služby CarData sú ďalšie leasingové spoločnosti v ČR, ale aj na Slovensku. Do budúcnosti počítame aj so sprístupnením tejto služby pre širokú verejnosť.

Komu je služba dostupná?
Zdarma všetkým leasingovým spoločnostiam, ktoré dali spoločnosti Creditinfo Solutions, s.r.o. súhlas o využívaní svojej databázy VIN kódov prostredníctvom služby CarData.

Vlastnosti služby
Služba CarData je dostupná formou internetového formulára (klasická internetová stránka) alebo formou webovej služby (vhodné pre automatizované spracovanie dát). Súčasne je formou integrácie ponúkaná na použitie všetkým klientom, ktorí využívajú Bureau Connector (predtým Credit Bureau Systém) pre prístup do Nebankového Registra Klientských Informácií (prípadne BRKI, SOLUS).

Ďalšie informácie
Pokiaľ máte záujem o využívanie služby CarData, prípadne o ďalšie produkty a služby našej spoločnosti, neváhajte nás kontaktovať.

Overovanie VIN je možné aj v novom produkte MulticonnectorOverovanie VIN je možné aj v novom produkte Multiconnector
Overovanie VIN je možné aj v novom produkte Multiconnector >>>
Spoločnosť ESSOX s. r. o. opäť sprevádzkovala na webe možnosť overenia VIN.Spoločnosť ESSOX s. r. o. opäť sprevádzkovala na webe možnosť overenia VIN.
Spoločnosť ESSOX s. r. o. opäť sprevádzkovala na webe možnosť overenia VIN. >>>
Creditinfo Solutions | Sokolovská 100/94 | 186 00 Praha 8 | Tel +420 236 080 400 | Fax +420 236 080 402 | info@creditinfosolutions.com